Princessbet promosyonu
Haberler

Arteta, Tierney yedeğini ararken araç kutusu tamamen ücretsiz temsilci Bertrand'ı hedef alıyor

Çıkış tarihi: Pazar 05 mayıs 2021 4: 44 – Toby Bowles

Araç Kutusu Ryan Bertrand’ın son halini olabildiğince çabuk bitirmeyi hedefliyor, bu yaz, Manchester City’nin de Southampton’ın beklediği raporlar arasında aynı şekilde düşünüyor.

31 – gerçekten baştan çıkaran yaşında 200 Azizleri arıyor, Haziran ayında tamamen ücretsiz bir temsilci olacak 30 anlaşması bittiğinde. Aslında şu anda sosyal ağlar aracılığıyla hayranlara ayrılışını açıkladı.

Toolbox, aslında onu, yaralanmaya eğilimli Kieran Tierney için koruma sağlamak için mükemmel bir olasılık olarak tahsis etti.

Onun imzasını takip eden tek kulüp onlar olmayacak, ancak Male City, Crystal Palace, West Ham United ve Leicester City,

Günlük Posta , Araç Kutusu’na göre

Bertrand başlangıçta Southampton’a üye oldu. 2014, aslında 9 yılını Chelsea’ye yatırmış olmak ancak o süre boyunca birinci takım imajında kendini geliştirmek için çalışmayı bıraktı.


İŞLEV: Chelsea 0-1 Leicester: 16 FA Kupası Son Sonuçlar


Aslında güney sahilinde sürekli bir şovmen olmuştur, ancak otlak markası arayacaktır -bu yaz sezonunda yeni.

Bertrand sosyal ağlarda besteledi: “Aylarca süren zorlu seçimlerin ardından, Southampton Futbol Kulübü’nden ayrılmayı seçtim.

“Bu aslında son 48 saatlerde seçildi ve aslında sahip olduğum açıklamalar eskiden gerçek olmayan bir anlaşmayı reddetti.

“Beni bu futbol kulübüne davet ettikleri ve sürekli destekledikleri için tüm taraftarlara teşekkür ediyorum. Perde arkasındaki tüm yardımcı personele teşekkür ederim.

“Aynı şekilde Liebherr ailesine teşekkür ederim. St Mary’s’de bir kez daha tam bir kalabalık yaşayamadığım bir utanç. .

“Bu yılın bize de gösterdiği gibi, taraftarlar olmadan futbol kesinlikle bir hiç. 7 yıl önce Southampton’a geldiğimde, bunun ne kadar aile odaklı bir kulüp olduğunu çabucak anladım. Gerçek bir birey kulübü!

“Bu aslında benim için zor bir seçim oldu, ancak artık benim için yepyeni bir zorluk arama ve yepyeni bir bana oynama özgürlüğü veren ve gruba olan katkımı artıran ev. “

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu