Princessbet promosyonu
Haberler

Arteta'yı yeniden değerlendirme zamanı mı? Kane, Genuine'de 'felaket olur' ve …

Yayınlanma tarihi: Cumartesi 22 ve Mayıs 2021 9: 40 – Editör F 365

The editör @ football ile ilgili maillerinizi saklayın 340 com …

Arteta’yı yeniden değerlendirme zamanı?

Arteta’yı yeniden değerlendirme zamanının gelmiş olabileceğini kontrol ettim. Sormak ilginç bir endişe. Açıkçası, Aralık ayı düşünüldüğünde Toolbox ligde 3. sırada, a 23 – video oyunu süresi – yarım sezondan fazla. Daha önce ne olduğunu düşünürsek, bu biraz çarpıcı olsa da gerçekten dikkat çekici. Ve ligin kalitesini bir bütün olarak sorgulamanıza neden oluyor, ancak bu konunun yanında.

Ancak, Toolbox’ın sezonunu yeniden değerlendirmemiz gerektiğini mi gösteriyor? Hayır. Böyle bir koşu kesinlikle geleceğe işaret ediyor, özellikle yaz sezonu penceresinde gerekli destekleri alabiliyorlarsa, ancak bu sezon bağlamında çok az ayrım yapıyor.

Bu sezon aslında hem Toolbox hem de Arteta için tam bir başarısızlık oldu. İstediğiniz uyarıları dahil edebilirsiniz, ancak Arteta, Avrupa’dayken kaydolmuş ve Şampiyonlar Ligi’ne kadar hareket etmek istiyor. Şimdi (muhtemelen) onları Konferans Ligine sürükledi gülünç derecede düşük çubuklar henüz temizlenmeleri bile garanti edilmedi.

Son birkaç yılın en parlak Spurs sezonunda ve hatta Leicester’ın parlaklığını temsil eden 6 yüzey, en bariz olmalı. Toolbox ekibi için tarafsız minimum. Kulüp için beklentilerin gerçekte ciddi şekilde azaldığını anlıyorum, ancak bunu yapamayacakları gerçek, en azından West Ham (!) – tüm kulüpler arasında – konumlarını aldığı için tatmin edici olarak düşünülmemelidir.

Belki Arteta görevini yerine getirmeye yetecek kadar yapmış olabilir (hayır diyeceğim) ama mesele bu değil. Toolbox hayranı değilim ancak kaybolan büyük tarihi kulüplerin hayranı da değilim. Arteta kalsa da gitse de (kalsa), kulübün gözlerini hedefe ayırması gerekiyor. Bir kulüp, kesinlikle hiçbir şeyin işe yaramadığı kötü bir kaç yıl geçirebilir, ancak kim olduklarını ve nerede olmaları gerektiğini unutmamaları önemlidir.

Bu muhtemelen onların 2. başarısı olacak 8. konum yüzeyi. Toolbox için endişem, slaytlarının sadece lig tablosunda olmaması, ancak aynı şekilde zihniyetlerinde olması. Başarısızlığı neyin oluşturduğunu anlamak, başarı için neyin gerekli olduğuna dair bakış açısını korur. Bir şeylerin aradığını kabul edebilirsiniz. Grubun ilerlediğini düşünebilirsiniz. Onları ileriye götürecek en iyi erkeğe sahip olduklarına dair bahse girmek isteyebilirsiniz. Bu sezonun uygun veya hatta biraz tatmin edici olduğunu kabul etmeyin veya düşünmeyin.

Bu tür bir düşünme – takımdaki herhangi bir beceriksizlikten bile daha fazla – Toolbox’ın en büyük tehlikesidir. canlanma.

AY

Nunoooooooooooooo

Oh, görüyorum ki Kane şu anda kalite listesinde geri kayıyor. Önde gelen 3 forvet içinde kalması ve bireylerin yardım edemeyecekleri ancak aynı fikirde olmadıkları yönünde bir öneri. Tam olarak aynı kişilerin Kane’den Benzema olmasını tercih edeceğinden emin değilim, ancak hey, Aslında bu listeyi bir şekilde genişletmeniz gerekiyor.

Galway’deki James, Kane gelecek sezon yedek kulübesinde olursa neler olabileceğini veya Levy’nin kötü adam olarak nasıl hissedeceğini soruyor. . Onunla ilgili her şeye dayanarak, Kane’in verimliliğinin bu kadar düşeceğinden emin değilim. Hâlâ bireysel hedefleri var ve bunlara ulaşmak için yine de çaresiz kalacaktı. Eriksen senaryosu eşdeğer değildir. Sözleşmesinin bitmesine 6 ayı kalmıştı ve maliyeti was 18 m. Ve Levy aslında defalarca ve özellikle bu sezon kötü insan olmayı daha az önemsemeyeceğini açıkladı. ESL yüzünden pek özür dilemedi. İngiltere hayranları hakkında uçma bir sikiş sağladığına mı inanıyorsunuz?

‘Ancak ya büyük bir güçlük çıkarırsa’ zihin çerçevesi de aynı şekilde bir alt satırda, özellikle de Kane’in imajını gözden kaçırıyor oldukça iyi ve iyi doğasına dayanır. Süslü, gürültücü ya da aşındırıcı değil. Neredeyse hiçbir şeye bakış açısı sunmaz. Spick-and-span ve bu onun USP’sinin büyük bir parçası. Halkla ilişkiler durumu nasıl olursa olsun greve gitmesi, bu konuda önemli bir olumsuz etkiye sahip olacaktır.

Çok daha iyi bir temsilci, 6 yıllık sözleşmeyi imzalamamasını tavsiye ederdi. Belki de tüm yüzme havuzu kendi kardeşi olan birinin eline önemli yaşam seçimleri koymamalısınız.

Aynı şekilde, lütfen beni bilgilendirin Nuno’nun Kurtları terk etmesi sadece bir tesadüf.
thayden

Kane çöpü

Sevgili Ed,

Ebrahim, hakkında fikirleriyle Geçen gün Kane. Hepsinden sonra, tek merkez forvet (aslında Kane’in konumunda oynayanlar – Kane ile aynı pozisyonda kayıtsız şartsız oynamayan geniş forvet oyuncularından oluşan geniş vuruşlu ‘forvetler’in aksine’) ) Kane ile aynı tartışmaya dahil olanlar Ronaldo, Benzema, Lukaku ve Lewandwoski’dir. En azından 5. Lider, Lider değil 10 ve genel video oyununun Benzema ve Lukaku’nun ve belki de Ronaldo’nunkinden çok daha iyi olduğu konusunda iyi bir argüman yapılabilir.

Aynı şekilde elmaları portakallarla diğer transferlerle çizdiği paralelliklerle karşılaştırıyor. Torres açıkça en iyisinden önceydi ve Chelsea’nin ona teslim etmesi bir sürprizdi. Falcao, mesleği gevşemekte olan bir kredi kumarbazıydı. Coutinho ve Threat’in her ikisi de yepyeni ülkelere transfer oldu; Coutinho, Liverpool’un en iyi oyuncusu bile değildi ve içinde Messi bulunan bir gruba giriyordu – o kadar çabuk birincil erkek değil ve Risk dünyanın en zor, en acımasız giyinme alanlarına giriyordu. Daha adil bir karşıtlık, Premier Lig kulüpleri arasında yüksek transfer maliyetleri için (belirli bağlamları dahilinde) zirve noktalarında veya yakınında hareket eden İngiliz oyunculara bir göz atmak olacaktır: Shearer, Cole (Andy, Ashley ve Jo), Carrick, Lampard, Ferdinand (Les ve Rio), Milner, Kyle Walker, Sheringham, Barry, Carroll, Stones, Sutton, Collymore, Oxlade-Chamberlain, Shaw. Bu oyuncuların büyük çoğunluğu, birkaç istisna dışında, kulüplerinde niteliksiz başarılardı.

Kane, istisnasız herhangi bir İngiliz kulübüne giderse, en büyük profil oyuncusu. Ligde herhangi bir kişiye ikinci keman oynayacağı bir grup yok. Bu her zaman onun Fernandes, Salah, De Bruyne ve diğerlerinden çok daha iyi olduğunu belirtmek değildir, ancak boy ve profil açısından başrolde bulunabileceği söylenebilir. Ve çoğu zaman, eğer United, Chelsea veya Male City’ye gidiyorsa, Kane bu kulüplerdeki fantastik geliştiriciler için olasılıkları tamamlayacak. Chelsea orta saha oyuncuları ve büyük forvetler için pas / asist istatistiklerini hayal edin, eğer Kane Werner, Abraham ve Giroud yerine fırsatlarla sonuçlanırsa. İngiltere’den ayrılabilir, bu durumda Ebrahim’in argümanı biraz güvenilirlik getirir. Pochetino ve Mourinho’nunki kadar farklı sistemlerde oynarken ligdeki her türden rakibe karşı düzenli olarak gol attığı İngiltere’de kalma olasılığı daha yüksektir. Aralarında Fernandes, Pogba, Ziyech, Mount, Pulisic, Foden, De Bruyne ve Mahrez benzerliği bulunan gruplarda kanlı bir nefret puanı alacak.

Bol Malballs

Tüm bu Kane konuşması , bu sayfalarda çoğu hakkında konuşulan çok sayıda büyüleyici endişeyi gündeme getiriyor. Benim için (Clive) en önemli endişe, ister İngiltere’de ister yurt dışında başka bir yerde yeterli olup olmayacağıdır. Geçerli bağlantı türü “baştaki 3’te mi yoksa üstte mi 10 dünya çapındaki grevciler “bu sayfalarda sohbet eder.

Onun üzerinden geçmesine değer veriyorum” bir sezon harikası “ve” 2 sezon harikası “şeyleri ve kişilere yanlış olduğunu gösterdi. Adil oyun. Spurs için olduğu kadar herhangi bir grup için neredeyse önemli olup olamayacağını hala ciddi olarak sorguluyorum. Ben bir WH hayranıyım, bu nedenle ona karşı bir yatkınlığım olduğunu kolayca itiraf edebilirim, ancak bunu gerçekten hesaba katmaya çalışıyorum.

Onu Madrid’de görmek olağanüstü olurdu veya Ne olacağını görmek için Barselona. Onun bir felaket olacağına inanıyorum. Oldukça istikrarlı ve halsiz ve korkunç bir şekilde başarısız olacağına inanıyorum. Bu yüzden Spurs’u terk etmeyeceğine inanıyorum. Bu kulüplerin, Kane hakkındaki değerlendirmelerinin hiçbir zaman Spurs’un, özellikle Levy’nin yaptığı değerlendirme kadar yüksek olmayacağını anladığına inanıyorum. Her neyse, umarım hepimiz öğrenebiliriz, son derece ilgi çekici olur.

Mike, Cayman (Toolbox ve Spurs’un yukarısında tamamlayacak olan WHU, deli misin ??)

Sonraki RvP’yi unuttunuz mu?

kardeşçe itme şehri. Ufaklıklar aslında uykuya gönderdiler. Hava durumu çok güzel, sivrisinekleri uzak tutmaya yetecek kadar hafif bir esinti

Kendimi avludaki kanepemde dinlenmiş olarak keşfettim (olduğu bilgisi verildi

“uzun süre evinize uyacak, ancak yeşerdi 98 “, yani şimdi avluda yaşıyor) düşünme. .. öz, A-Harry Kane United için eksik parça mı, RVP yöntemi ve B- şimdi bir forvet için büyük yatırım yapma zamanı mı ??

B başlangıçta , Evet. Evet evet ve evet. Kendi liginizde test edilmiş kalitede bir forvet teklif edildiğinde, bu hiç akıllıca değil. Aslında bu sezon, Mou’nun oyun kurucuyu sezonun önceki işlevine dahil etmesini istediği için çeşitli işlevlere uyum sağlayacak kadar esnek olduğunu açıkladı. Çok sayıda cephede ciddi şekilde rekabet etmek istiyoruz. ’99, 4-4-2 oynadık, bu yüzden açmak ve kapatmak için 2 set sınıf forvet vardı ve LOT’u kazandık !! 1 ana forvet oynuyoruz, yani Cavani ve Kane. Sakatlığı örtün, Greenwood başka bir koç alıyor ve sahada başka bir lider buluyoruz (hem İngiltere’nin hem de Spurs’un kaptanı, gerçekte hiçbir şeye yol açmadığı tartışması var, ancak konu dışına çıksam da)

A-‘ya geri dönüyoruz, gerçekten de olabilir diye düşünüyorum. 1 20 Bruno’da bu sezon + goller / asist faktörü … gruptan bir tane daha var ve bu 0/1 puanlık video oyunlarının ÇOKU 3 … Rooney + RVP ile karşılaştırılabilir. Hedeflerin fazlası, sahadaki birçok sorunu kapsar. Bizi biraz daha agresif bir tasarımla oynadığımızı görmek isterim, puan alabilirsin, ancak daha fazlasını alacağız

Her neyse, o kılavuza asla ne oldu geçmişte yaşının ve sözleşmesinin 3 yıl hizmet vermesi nedeniyle kaçışını satın alabileceğinin farkına varmış mı ?? Birkaç postayla okuyun, ancak medyada veya podcast’lerde bir dikizleme sesi duymadınız mı ??

Barnesbar

Borussia Dortmund …

Borussia Dortmund’un yepyeni bir koçu çok erken seçtiğine inanan başka biri varsa, Ligde beceriksizdi ve Stuttgart’a 5-1’lik bir vuruştan sonra, benim için gerçekten mükemmel bir görev yapmış olan ve Graham Potter’dan sonra uyarıcı görev için tercih edilmesi gereken Luvian Favre’yi bırakma zamanının geldiğini seçti.

Yukarı hareket edin Edin Terzic, gelişmeleri hızlı bir şekilde arkadaki 3’ten arkadaki 4’e değiştirdi ve Dortmund’u Favre’ye göre daha hızlı oynamaya çalıştı çünkü Favre’ye göre aslında çok sahip oldular Klopp ve Tuchel günlerinden kalma karşı saldırı köklerini temel aldı ve kaybetti.

Başlangıçta, verimsiz görünüyordu ancak Dortmund’un Se oynadığı sıralarda villada, süpervizörün bir noktada CL alanlarının 7 puan gerisindeydiler ve şimdi de parıldayan bir futbol oynamayı onayladılar, aynı zamanda aynı zamanda Haaland transfer söylentileri, özellikle ilk bacakta City’ye karşı aynı şekilde muhteşemdi, Nagelsmann’dan 4 yaşından büyük olmaması gereken adam ona karşı 2 başarıyı, ilki, tüm gruptan canlı bir ekran ve 2. sezon, Sancho ve Haaland’dan bir sınıf programı, aslında onu önyükleme yapmak için önceden belirlenmiş olan erkeği de dövdü, yazık, buna layık olduğuna inandığım için sezondan fazla sürmeyecek, ancak, büyük bir grup için video oyunu başına tipik miktarlardan daha fazla çekim yaptıklarını belirtmeliyim, ancak pratikte hepsi hiçbir zaman paketin içinden gelmiyor, bakalım Marco Rose ne yapıyor eh.

Te için rzic, Spurs’un pişmanlık verici bir konum olmayacağına inanıyorum, buna inanmadığınızı anlıyorum Bay Levy, anlıyorum; ancak bu tam olarak bu yüzden doğru alternatif, değil mi Johnny?

Sa’ad

Haftanın Dikeni

Çılgın bir sezonun son video oyununa girerken, eski bir F 365 Aklınıza ilginç olduğuna inandığım kısa bir makale girdi. Kasım ayında 2020, 24 tam olarak, Liverpool’un “Buzz Killingtons ordusu” Haftanın Pisliği ödülünü aldı. “Sezonu mahvettiği” için eleştirildiler ve “[being] en öngörülemeyen sezonun ilgi çekici olmayan kazananları” için cezalandırıldılar.

Bunu gerçekten kişisel olarak algıladılar ve bunu yapmayı seçtiler. En iyisi, onu büyüleyici bir sezon haline getirebilirler. Bir sonraki premier lig maçını Brighton’a karşı berabere kaldılar ve bundan sonraki maçta türü W6 D4 L8 ile eşleşir. Bunu yaparken, Liverpool bunu göz önünde bulundurarak ilk kez arka arkaya 4 üst düzey ev video oyununu kaybettiğini gösterdi 1923 Hatta bu maçları ana şampiyonluk rakipleri Guy City, Leicester ve Chelsea’ye kaptırmayı seçtiler – neredeyse 4 yıldır evinizde yenilmez rekorunu ve bir yıldan fazla bir süredir ilk ev derbi yenilgilerini kaybetmeyi asla unutmayın.

Öte yandan, Etihad’daki petrol varili milyarderlerini de keselim. 24 Kasım ayında, bu spoilsports bir sonraki yarışında W türüne sahip video oyunları 16 D2 L0. Bununla ligden rahatça kaçmayı seçtiler ve Nisan ayı başında bitirmişlerdi. Tam da huysuz Liverpool’un yapacağı tahmin edilen sıkıcı şey! Onları haftanın pisliğinde görüyor muyuz? Manda yapıyor muyuz!

Ancak bugün ve sezonun son gününe dönelim. CityZZZens tarafından uzun süredir kazanılan unvan ve transferin uzak bir anı ile savaşı ile Liverpool, sezonun tamamlanmasını olabildiğince büyüleyici kılmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Aslında ölü ve gömülü göründükten sonra, son 4 şampiyonlar ligi alanları için yarışı geniş açıp birkaç haftayı ve özellikle de sezonun son gününü, gerçekten tarafsızları aramaya değer kılmak için direndiler.

Bu yüzden, Guy City’nin şampiyonluk galibiyetine çok benzer şekilde, bu salgın sezonun yanında bir yıldız işareti olmasını tavsiye ederim, Liverpool’un haftanın hıyarı, tam da yaptıkları gibi, yanında bir yıldız işareti koymalıdır. yapmaları istendiği gibi. Ve City’nin mükemmel ve uygun bir şekilde çağrıldığını görmeyi planlıyorum ve onlar şerefli şeyi yapmayı ve lanet olası video oyunlarının harika fırsatlarını kaybederek gelecek sezonu büyüleyici hale getirmeyi seçiyorlar.

Richie K

Erkek Utd transferleri

Fikir oraya atacağım, bazı United transfer olasılıkları.

Tercihen United’ın bir ana koruyucusuna, bir orta saha muhripine, ideal bir kanatçıya odaklanmaya ihtiyacı var. can, ekstra golcü.

Aslında sadece Cavani’den istifa ettik ve bu harika bir başlangıç oldu. Sancho’nun yeniden konumlandırılması, geri yüklenebilecek gibi görünüyor ve daha düşük bir masrafla, şunu belirtelim 80 M.

Pau Torres ana koruyucu seçenek gibi görünüyor ve yaklaşık 40 M. Seçeneğin ana orta saha oyuncularının NDidi veya Rice olması gerekir. 60 – 80 M

Sonra, bu yaz mevsiminde keşfettiğimiz tehlikeli bir durum var çünkü Haaland ve Kane teklif edilmiş gibi görünüyor. Belirtelim 120 M.

Karışıma eklemek istediğim, aynı şekilde ve daha doğrusu adil bir şekilde sunulması gereken başka bir isim Saul Niguez. Belirtelim 40 M ve neden daha sonra tartışacağım.

Tüm giriş ile ilgili olacaktır. M, teklif veya al 20 M. Bu çok fazla.

Dengelemek için nasıl yapabileceğimize bir göz atalım. bunu düşürün ve ne kadar büyük olasılıkla olabilir.

Birincisi, Sancho, dürüst anlaştık, biz – M.İkincisi, Pau Torres, Bailly’yi gönder + 20 M, – 100 M. Üçüncüsü, NDidi, bir kez daha düz anlaşma, 60 M, – 160 M. Görev tamamlandı. Ne pahasına olursa olsun buna değer ve kesinlikle orada.

Şimdi Kane geliyor, onlara Lingard’ı göndereceğimizi söyleyelim 25 M, Dövüş 45 M ve Henderson 50 M. Düz anlaşma. Hendo veya Martial’ı koruyun ve 50 M ve hala bir pazarlık. Yine de – 160 M veya muhtemelen – 210 Ekstra M 50 M mülk.

Şimdi biraz satış konuşalım. Alex Telles, 20 M (Onu tutardım), Matic 5M, James 25 M ve tartışmalı Pogba 80 M. Bu, Saul’un yerine geçeceği ve bize değerinin yarısı için çok daha iyi bir denge sunacağı için bulunabileceği yerdir.

Saul’u dahil edip gerisini sunabilirsek, bu bize – tutarında bir maliyet bakiyesi bırakır. M (veya – 120 M, eğer Tottz biraz para istiyorsa)

Sonuç olarak, bunun biraz mantıklı olduğuna ve oldukça mantıklı olacağına inanıyorum. Evet, oyuncular için yarışmacılar yer alacak ve bunların hiçbiri olmayacak. Eğlenceliydi ve umarım gerçekten keyif almışsınızdır.

Calvino

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu