Princessbet promosyonu
Haberler

Andorra 1-4 İrlanda Cumhuriyeti: Parrott'un reytingleri hazırlık maçına çıktı

Troy Parrott’un dünya çapındaki ilk hedefleri, Andorra’da arkadan geldikleri için İrlanda Cumhuriyeti’nin kızarmasını engelledi ve son olarak inci çaba.

19- yaşındaki Tottenham forvet oyuncusu Marc Vales’in şokunu atlattı 52 Tatlı bir vuruşla ilk dakika açılışı ve ardından Jason Knight ve alternatif Daryl Horgan ile Andorra La Vella’da düzeni geri getirmek için güçlü bir kafa vuruşu ve 4-1 galibiyetle sonuçlandı. .

Parrott’un zamanlaması, İrlanda’nın Lüksemburg’a 1-0 yenildikleri Dünya Kupası elemelerinde 3 aydan kısa bir süre sonra küçük Pirene Prensliği’ndeki utançla uğraşırken çok daha iyi olabilirdi.


Sergio Ramos önde 26- adam Euro’yu küçümsedi

takım


Kenny’nin adamları bir çağrı çağırmak için çalışmayı bıraktı. cesaret kırıcı bir ilk yarıda hedefe yönelik tek bir çaba, ancak Vales’in müdahalesinden sonra Andorra’nın tarihlerinde sadece 8. bir galibiyet ilan etme umutlarını kırmak için yaptığı müdahale.

Hedef bir yana, kaleci Gavin Bazunu sanal bir izleyiciydi, ancak denetçi gecikmeden endişe duyacaktır. Ev sahibi takıma onu yenme şansı veren konsantrasyon ve grubu, Parrott kendini video oyununa zorlayana kadar gösterdi.

Bekçiler James McClean ve Matt Doherty hızlıydı. Önlerindeki alanı erken aşamalarda kullanmak, ancak gerekli orta saha kalitesini keşfetme yeteneğine sahip olmamakla birlikte.

Anderlecht orta saha oyuncusu Josh Cullen, yaptığı işe eşdeğer gösterdi. İrlanda, Estadi Nacional’daki zorlu sentetik yüzey alanında Kenny tarafından terfi ettirilen ölüm video oyununu oynamakta zorlanıyor olsa da, son 3’te kurulan ev tarafı tarafından bir dizi saldırı olarak paspaslandı.

Conor Hourihane’nin hazır parça gönderileri bile yeterli değildi. Andorralılarla tipik yüksek talebi, ziyaretçileri etkili bir şekilde sinirlendiren, gözetmen Koldo Alvarez’in çocuğu olan kaleci Iker Alvarez’in açılışta yapacak bir notu olmadığı seviyeye geldi 45 dakika.

Yine de, James Collins, Knight’ın karşılama 37 incisini yerine getirmek için daldığında çok daha iyisini yapmalıydı. dakika ortası, ancak İrlanda geç de olsa topu daha uyumlu bir şekilde hareket ettirmeye başlayınca kafa vuruşunu hedefin oldukça dışından yaptı.

Kenny’nin adamları, eğer isterlerse çok daha iyi olmaları gerektiğini anlayarak geri döndüler.

Ancak yeniden başladıktan sonraki 7 dakika içinde, koruyucu Vales rakipsiz bir şekilde Alex Martinez’in serbest vuruşuna kafa atarak savunmasız Bazunu’yu geçerek Andorra’yı öne geçirince şok oldular. .

Yine de, Parrott üst düzey hesabını açmak için ipucunu aldığında, faydaları sadece 6 dakika sürdü. n hücum yerinin sınırını geçti ve 12 yaşındaki Iker’i geçmek için en uygun dakikayı bekledi.

Ronan Curtis, Parrott tarafından oynandıktan birkaç saniye sonra İrlanda’yı sadece büyük ateş etmek için öne koymuş olabilir, ancak yatırım yapan Spurs

erkek Geçen sezonun ikinci yarısında Ipswich’te kiralık olarak, Hourihane’nin ortasından Iker’in yanında bir kafa vuruşu göndermek için arttığında 61 dakikalar geride kaldı.

İrlanda, ev sahibi 41- yaşındaki Ildefons Lima ile işleri tazelemek için bir teklifte sunulan bir dizi değişiklik arasında solgunlukla kontrol edildi, aynı zamanda Jari Litmanen’den sonra 4 farklı yılda dünya çapında futbol oynayan 2. adam oldu.

Yine de Knight, Horgan’ın 84 birinciliğini değiştirdi. -dakika çapraz ve bundan sonra, her ikisi de ulusunun ma için ilk kez kaydolduğu sette kalan saniyelerle iyilik döndü. 4-1.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu