Princessbet promosyonu
Haberler

Aguero, City'deki 'en kötü fitness eğitmeniydi', eski takım arkadaşı eyaletler

Micah Richards, aslında Sergio Aguero’nun Male City’deki “en kötü fitness eğitmeni” olduğunu açıkladı, ancak tamamlanması söz konusu olduğunda “video oyunu bitti”.

Richards Aguero kulübe 2011 yaklaşık ₤ 35 m.

Forvet, Premier Lig’de lansman sezonu boyunca parlarken hemen bir etki yarattı. Onları projenin son gününde koruyan önemli hedefi puanladı.


Solskjaer kovulursa Guardiola da gitmeli …


Yıllar boyunca Aguero kendisini Guy City ‘nin gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biri olarak geliştirdi. Tüm rakiplerindeki 390 kaçamaklarından onlar için hedefler 260 attı.

Forvetin City ile anlaşması sezon sonunda sona erdi ve şu anda iki yıllık bir teklifle Barcelona ile anlaştı.

Richards aslında BBC Sport’a , bazen Aguero’nun ” Hatta botlarını “eğitim için bağlı:

” Kapıdan girdiği andan itibaren korkuyorsunuz. O ‘vay’ hissine sahipsiniz. Diğer tek zamanım Robinho’ydu. kapıdan girdi. Olgunlaşmamız için Shaun Goater veya Nicolas Anelka çok büyük bir şeydi – bu yüzden Aguero geldiğinde bunun olduğunu düşünemezsiniz.

“O en kötü fitness eğitmeniydi eğitim tarihinde. Rahat bir tasarımı vardı. Aguero basitçe yürüyecekti. Çoğu zaman botlarını bile bağlamazdı. Tamamlandığı dakika, video oyunu bitmişti. Şaşırtıcı olacağına inanıyordum ama onunla eğitim aldığımda ‘burada mı kaymıştık?’ Tevez’in çok daha iyi olduğuna inandım – ancak sonra lansmanını yaptı …

“Hayranlar başladığında ortaya çıktı ve burada otantik bir süper yıldıza benziyordu. Onu besteleyemezsiniz ve onlardan aslında bir oyuncu ile anlaştığımızı anladım.

“Onunla 4 yıldır oradaydım. Aguero ile, sahadan nasıl çıktığı konusunda onu bir süper yıldız olmakla ilişkilendirmiyorsunuz. Şimdiye kadarki en mütevazı kişiydi. “

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu