Princessbet promosyonu
Haberler

60m puanlı Maddison için araç kutusu “yer değiştirme konusunda çılgın”

Raporlara göre Toolbox, Leicester City ve İngiltere orta saha oyuncusu James Maddison için bu yaz “yer değiştirme konusunda çılgın”.

Maddison’ın çıkış sezonuna Norwich City de dahil 2018/18 içinde Şampiyon golleri ve 8 asist yapmasına rağmen o dönem ligde Kanaryalar geride kaldı. th.

Bu tür, kulübün Yılın Oyuncusu seçilmesine neden oldu ve aynı şekilde seçildi. Yılın Şampiyonu Genç Oyuncu ödülü.


Sohbetçi: Erkek United maaşı kesecek Sancho konuşmasının ortasında rekor


O sezonki verimliliği Leicester’ı cezbetti onu 118/[Villa] m önü için ₤20 m için imzalayın projesi.

Taşındığı için Maddison amaçları ve 20 için yardımcı olur r Tilkiler tüm yarışmacılar boyunca 118 kaçışlarından.

Bu on bir hedeften ve 10 21 içindeki 27 kaçışlarına yardımcı olur. /21 Gareth Southgate’i yapmaya hazırdı. ‘nın bu yaz sezonunun kendi türünden önceki Avrupa Şampiyonları takımı sezonun tamamlanmasına doğru geriledi.

Buna rağmen, Toolbox hala orta saha oyuncusunu düşünüyor. Ekspres bildiriyor Gunners’ın Maddison için “önde gelen” yaz sezonu hedefleri arasında olduğu için “yer değiştirme konusunda deli olduğunu” söyledi.

Yüksek reyting alan İngiliz, yaklaşık ₤

değerinde. m, Leicester City. Rapor, Toolbox’ın bu yaz sezonunda farklı pozisyonları geliştirmek istediği için, bu talep maliyetinin sıkı pazarlık ettiğini içeriyor.

Diğer Yerlerde, Aston Tatil Evi Emile Smith Rowe

() için Toolbox tarafından ₤18 m teklif reddedildi Trevor Sinclair, Gunners for Rental Property’den ayrılırsa kendisine “büyük bir yığın” yapmasını tavsiye etti:

” Bunların en iyisi, neden [Villa] onu satın almak mı istiyorlar?

” Bunun beni Jack Grealish’in Aston Tatil evinden uzağa taşınıyor olabileceği yönündeki talimatlara yönelttiğine inanıyorum.

” Smith Rowe hakkında daha önce belirtmiştim. Bana Paul Merson’ı tavsiye ediyor. Top ona girmeden önce, ilk kez köşeyi dönüp oynamak istiyor, sonra peşinden gidip katılmak istiyor. .

” Grealish’in gitmesi ve kendi video oyununu kurması durumunda girebilecek bir oyuncu olabileceğini düşünüyorum. Premier Lig futbolu oynamaya başlayın ve kendinize büyük bir yük yapın.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu