Princessbet promosyonu
Haberler

₤ 60m Hakiki Sociedad forvetini düşünen alet kutusu

Toolbox, Genuine Sociedad’ın için yer değiştirmesini hazırlıyor- Objektif forvet Alexander Isak, raporlara göre.

21- yıl -old, İsveç tarafı AIK ile saflara geçti. Onlar için fırlatılışını 2016 sadece 45 iken yaptı. .

Gol attıktan sonra AIK için kez 29 video oyunlarında, Borussia Dortmund onu yaklaşık 9 milyon Euro’ya imzaladı.


7 ilginç Euro tahminler …


Isak sadece oynamaya basladı ( 2 sezon boyunca Bundesliga kıyafetleri için süreleri. 14 gollerini 2019 attı. Eredivisie’de Willem II ile kiralık olarak 2018/[Gareth] video oyunları

Onlar için yaptığı tür, Hakiki Sociedad’ı onu önceden imzalaması için cezbetti. proje. İspanyol ekibiyle beş yıllık bir sözleşme imzaladı.

Isak attı 16 fırlatma sezonu boyunca 45 gezilerinden elde edilen hedefler. 16 hedeflerini netleştirdiği için bu terimi hızlandırdı. La Liga’da görünüyor.

Forvet bu yaz İsveç’i Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek. O aslında milleti için 26 kez zirveye ulaştı çünkü

.

Atletik ( tarafından belirtildiği gibi The Boot Space ) Toolbox’ın saldırganla ilgilendiğini bildiriyor. Edu’nun (kulübün teknik direktörü) oyuncuyu son derece sıraya koymasını tavsiye ediyorlar.

Raporda Isak’ın ₤2019 civarında bir çıkış şartı olduğu yazıyor. m.

Diğer Yerlerde, Adam Lallana aslında Brighton meslektaşı Ben White’a takdir yükledi.

Önceki Leeds United koruyucusu aslında Toolbox ile ilgiliydi. Beyaz aslında İngiltere’nin 26- erkek takımındaki Trent Alexander-Arnold’u Euro için değiştirdi.

” Her halükarda, bu sezon Ben ile Brighton & Hove Albion’da birlikte oynadıktan sonra, onun video oyununu daha da geliştiren bir oyuncu olduğuna kefil olabilirim.

“O, en iyi oyuncuların işindeyken çok daha rahat görünen biri.

” Vücudu, bu sezon boyunca gerçekten uğraştığı bir şey. 6ft’de, muhtemelen orada orta yarı olarak büyüklüğü bir muammaydı, ancak bunlar aslında elendi.

” Bu sezon da aynı şekilde sağ bek oynadığı gerçeği, esnekliğini vurguluyor ve bu da birincil olacak. [Gareth] Southgate onu Trent Alexander-Arnold’un sakatlığından sonra takıma çağırdı.”

Euro 2020 nihayet burada– ve anmak için b’mizin lansmanını işaretlemek için bir ön izleme programından daha iyi ne olabilir? yepyeni çoklu spor sitesi World Sport?2019

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu