Princessbet promosyonu
Haberler

'Devam ediyor'– Hoddle, İngiltere oyuncularının Kane'i 'dokunuyor' olabileceğini tavsiye ediyor

‘ Devam ediyor’– Hoddle, İngiltere oyuncularının Kane ‘uyuşuyor olabileceğini’ tavsiye ediyor

Glenn Hoddle, Guy United ve Male City’den İngiltere’li oyuncuların Avrupa Şampiyonları boyunca Harry Kane’i “etkilemelerini” tavsiye etti.

Kane aslında Spurs’e ayrılmak istediğini bildirdi kulüp bu yaz. Emekli olmadan önce grup ödülleri kazanma arzusundan dürüstçe bahsetti.

Bu haberi duyunca, Guy United, Male City ve Chelsea forvet oyuncusunu kontrol etti.
Sancho İngiltere’nin hücum bulmacasının unutulmuş parçası

Ayrılacaksa,

Kane

yer değiştirmesini korumak için Euro bitene kadar beklemek zorunda kalacak. Hoddle, Betfair’i bilgilendirdi. transfer söylentileri Kane’i biraz “etkileyecek”:

” Devam edeceğinden eminim. Gideceğine inanmıyorum yönetimin önünde, ancak devam ettiğinden emin oluyorum.

” Ray Clemence ile konuşurken aklımda Bir oyuncu, onu Liverpool’dan Tottenham’a getirmeye çalışıyor. Evet, devam ediyor, bunu size bildirebilirim. İngiltere süpervizörü olarak bu kadar endişe verici bir şey değildi, hayır.

” O [only] insan. Bu onu biraz etkileyecek. Ne söylemek istediğini söyleyebilir, ancak gerçekte ne bulduysa – ne olursa olsun çözülmesini tercih ederdi. Hala Tottenham’da üç yıllık bir anlaşması var.

” Ancak Harry’nin bir uzman olduğuna inanıyorum, bunu değiştirmesi ve tamamen odaklanması gerektiğini anlayacak kadar bir grup oyuncusu. İngiltere.

” Kısa bir süre olduğu için, geçmesi gereken çok eski bir sezon değil. sonra hızlı bir mola verin ve düzenleyin. Fikrini değiştirmesi gerekiyor.

” Etkileyeceğine inandığım bazı oyuncular, Ancak bunun sahada onu etkileyeceğini düşünmüyorum. Aradaki sorun olacak.

” Otel ve küçük bir gezi, her neyse. Neler olup bittiğini görmek için ev halkı ve temsilcilerle bir tür temas kuracaksınız.

” Ancak o Gareth [Southgate] ve İngiltere grubu için ana nokta olan beyaz çizgiyi gözden geçirdiğinde bunu değiştirecek kadar uzman.”

36513

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu